5800-183-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 18mH 10% 1KHz Ferrite 58mA 41Ohm DCR AXL
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
TRAY 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 5800183RC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    5800-183-RC
  • Inductance:
    18 mH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    48.3 Ohm
  • Maximum DC Current:
    39 mA