5800-150-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 15uH 10% 1KHz Ferrite 1.9A 39mOhm DCR AXL
描述 +
Search Keywords: 5800150RC
  • 部件编号:
    5800-150-RC
  • Inductance:
    15 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    40 mOhm
  • Maximum DC Current:
    1.28 A