5800-101-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 100uH 10% 1KHz Ferrite 0.8A 0.21Ohm DCR AXL
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
TRAY 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 5800101RC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    5800-101-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    864
  • Inductance:
    100 uH
  • Type:
    High Current RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    208 mOhm
  • Maximum DC Current:
    632 mA
  • Protection Style:
    N/A
  • Packaging:
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
有存货: 2
可立即发货 Buy all 2 in-stock or the regular minimum order quantity of 50