4816P-T02-224LF
符合 RoHS 规定
TUBE 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
The 4816P-T02-224LF is a 16-pin, thick film, surface-mount resistor network with a bussed configuration and a resistance of 220 kΩ.
Search Keywords: 4816PT02224LF
  • 部件编号:
    4816P-T02-224LF
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Circuit Designator:
    BUS
  • Number of Resistors:
    15
  • Power Rating:
    1.28 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.08 W
  • Resistance Value:
    220 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C