4816P-T01-822LF
Bourns
Res Thick Film NET 8.2K Ohm 2% 1.28W ±100ppm/°C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: 4816PT01822LF
şartname +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • satıcı:
    Bourns
  • Parça Numarası:
    4816P-T01-822LF
  • Ölçü Birimi:
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    8
  • Power Rating:
    1.28 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.16 W
  • Resistance Value:
    8.2 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C