4816P-T01-330LF
Bourns
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.28W A±250ppm/A°C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube
符合 RoHS 规定
TUBE 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 4816PT01330LF
  • 部件编号:
    4816P-T01-330LF
    EAR99
    50
  • Power Rating:
    1.28 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.16 W
  • Resistance Value:
    33 Ohm
  • Tolerance:
    1 Ohm
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C