4816P-T01-181LF
Bourns
Res Thick Film NET 180 Ohm 2% 1.28W ±100ppm/°C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube
符合 RoHS 规定
TUBE 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 4816PT01181LF
  • 部件编号:
    4816P-T01-181LF
    EAR99
    50
  • Power Rating:
    1.28 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.16 W
  • Resistance Value:
    180 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C