4816P-T01-102LF
4816P-T01-102LF
Bourns
有存货: 5,237
起订量: 50
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4816P-T01-102
Bourns
Res Thick Film NET 1K Ohm 2% 1.28W ±100ppm/°C ISOL Molded 16-Pin SOM Gull Wing SMD Tube
不符合 RoHS 规定
TUBE 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 4816PT01102
  • 供应商:
  • 部件编号:
    4816P-T01-102
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    IE
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Power Rating:
    1.28 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.16 W
  • Resistance Value:
    1 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C