4816P-R2R-104LF
Bourns
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 1.28W A±100ppm/A°C LADDER Molded 16-Pin SOM Gull Wing SMD
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 4816PR2R104LF
  • 部件编号:
    4816P-R2R-104LF
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Circuit Designator:
    LADDER11402
  • Power Rating:
    1.28 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.125 (1/8) W
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    211425%
  • Temperature Coefficient:
    ±100ppm/ °C