4816P-2-104LF
4816P-2-104LF
Bourns
有存货: 3,001
起订量: 500
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4816P-2-104
Bourns
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 1.28W ±100ppm/°C BUS 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
不符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 4816P2104
  • 供应商:
  • 部件编号:
    4816P-2-104
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Circuit Designator:
    BUS
  • Number of Resistors:
    15
  • Power Rating:
    1.28 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.08 W
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C