4816P-1-510LF
4816P-1-510LF
Bourns
有存货: 2,000
起订量: 500
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4816P-1-510
Bourns
Res Thick Film NET 51 Ohm 2% 1.28W ±100ppm/°C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
不符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 4816P1510
  • 供应商:
  • 部件编号:
    4816P-1-510
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    IE
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    8
  • Power Rating:
    1.28 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.16 W
  • Resistance Value:
    51 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C