4816P-1-390LF
Bourns
Res Thick Film NET 39 Ohm 1 Ohm 1.28W ±250ppm/°C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 4816P1390LF
  • 部件编号:
    4816P-1-390LF
    EAR99
    2000
  • Power Rating:
    1.28 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.16 W
  • Resistance Value:
    39 Ohm
  • Tolerance:
    1 Ohm
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C