4816P-1-222LF
Bourns
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 1.28W A±100ppm/A°C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 4816P1222LF
  • 部件编号:
    4816P-1-222LF
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    8
  • Power Rating:
    1.28 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.16 W
  • Resistance Value:
    2.2 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C