4608X-102-124FLF
Bourns
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
描述 +
Search Keywords: 4608X102124FLF
  • 部件编号:
    4608X-102-124FLF
  • COO:
    HU
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    4
  • Number of Terminals:
    8
  • Power Rating:
    1 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.3 W
  • Resistance Value:
    120 KOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C