4608X-101-511LF
Bourns
Res Thick Film NET 510 Ohm 2% 1W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
描述 +
Search Keywords: 4608X101511LF
  • 部件编号:
    4608X-101-511LF
  • Number of Resistors:
    7
  • Number of Terminals:
    8
  • Power Rating:
    1 W
  • Resistance Value:
    510 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C