4607X-101-152LF
Bourns
Res Thick Film NET 1.5K Ohm 2% 0.88W A±100ppm/A°C BUS Conformal Coated 7-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
描述 +
Search Keywords: 4607X101152LF
  • 部件编号:
    4607X-101-152LF
  • Number of Resistors:
    6
  • Number of Terminals:
    7
  • Power Rating:
    0.88 W
  • Resistance Value:
    1.5 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C