4606X-102-473LF
Bourns
Res Thick Film NET 47K Ohm 2% 0.75W(3/4W) A±100ppm/A°C ISOL Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
描述 +
Search Keywords: 4606X102473LF
  • 部件编号:
    4606X-102-473LF
  • COO:
    CN
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    3
  • Power Rating per Resistor:
    0.3 W
  • Resistance Value:
    47 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Termination Style:
    Pin
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
有存货: 651
可立即发货 Buy all 651 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000