4605X-101-331LF
Bourns
Res Thick Film NET 330 Ohm 2% 0.63W A±100ppm/A°C BUS Conformal Coated 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
描述 +
Search Keywords: 4605X101331LF
  • 部件编号:
    4605X-101-331LF
  • COO:
    US
  • Circuit Designator:
    BUS
  • Number of Resistors:
    4
  • Number of Terminals:
    5
  • Power Rating:
    0.63 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.2 (1/5) W
  • Resistance Value:
    330 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C