4604X-102-473LF
Bourns
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
描述 +
Search Keywords: 4604X102473LF
  • 部件编号:
    4604X-102-473LF
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Terminals:
    4
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Power Rating per Resistor:
    0.3 W
  • Resistance Value:
    47 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C