4310R-R2R-503LF
Bourns
Res Thick Film NET 50K Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C LADDER Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
TUBE 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 4310RR2R503LF
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    4310R-R2R-503LF
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    20
  • Case Size:
    N/R
  • Circuit Designator:
    Ladder
  • Number of Resistors:
    16
  • Number of Terminals:
    10
  • Power Rating:
    1.25 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.125 (1/8) W
  • Resistance Value:
    50 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C