4308R-101-331LF
Bourns
Res Thick Film NET 330 Ohm 2% 1W ±100ppm/°C BUS Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole
描述 +
Search Keywords: 4308R101331LF
  • 部件编号:
    4308R-101-331LF
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Circuit Designator:
    BUS
  • Number of Resistors:
    7
  • Number of Terminals:
    8
  • Power Rating:
    1 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.2 (1/5) W
  • Resistance Value:
    330 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C