4308M-102-272LF
4308M-102-272LF
Bourns
有存货: 74
起订量: 64
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4308M-102-272
Bourns
Res Thick Film NET 2.7K Ohm 2% 1.2W ±100ppm/°C ISOL Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole
描述 +
Search Keywords: 4308M102272
  • 供应商:
  • 部件编号:
    4308M-102-272
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    250
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    4
  • Number of Terminals:
    8
  • Power Rating:
    1.2 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.4 W
  • Resistance Value:
    2.7 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C