4308H-102-121LF
Bourns
Res Thick Film NET 120 Ohm 2% 1.6W ±100ppm/°C ISOL Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
TUBE 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 4308H102121LF
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    4308H-102-121LF
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    250
  • Case Size:
    N/R
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    4
  • Number of Terminals:
    8
  • Power Rating:
    1.6 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.5 (1/2) W
  • Resistance Value:
    120 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C