3386X-1-503TLF
3386X-1-503TLF
Bourns
有存货: 0
起订量: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3386X-1-503T
Bourns
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 8.38mm (9.53 X 10.41 X 9.53mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
不符合 RoHS 规定
TUBE 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 3386X1503T
  • 供应商:
  • 部件编号:
    3386X-1-503T
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Mounting:
    Through Hole
  • Number of Turns:
    1(Elec),1(Mech) Turns
  • Termination Style:
    Pin
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Resistance Value:
    50 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 10.41 x 9.53 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C