3339W-1-503LF
3339W-1-503LF
Bourns
有存货: 1,300
起订量: 50
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3339W-1-503
Bourns
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 4(Elec)Turn (8.13 X 8 X 9.53mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
不符合 RoHS 规定
TUBE 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 3339W1503
  • 供应商:
  • 部件编号:
    3339W-1-503
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    HU
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Mounting:
    Through Hole
  • Number of Turns:
    4(Elec) Turns
  • Termination Style:
    Pin
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Resistance Value:
    50 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    8.13 x 8 x 9.53 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 150 °C