3329H-1-503LF
3329H-1-503LF
Bourns
有存货: 800
起订量: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3329H-1-503
Bourns
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.35 X 4.57mm) Pin Thru-Hole Tube
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 3329H1503
  • 供应商:
  • 部件编号:
    3329H-1-503
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Resistance Value:
    50 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    4.57 x 6.35 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 150 °C