3314R-1-104E
Bourns
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 20% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 2.45mm (5 X 6.2 X 3.06mm) Gull Wing SMD T/R
描述 +
Search Keywords: 3314R1104E
  • 部件编号:
    3314R-1-104E
    EAR99
    500
  • Mounting:
    Surface Mount11434
  • Termination Style:
    Gull Wing11449
  • Power Rating:
    0.25 (1/4) W
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    2011450%
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    5 x 6.2 x 3.0611440mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C