- 3313X-1-503E
描述
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 20% 0.125W(1/8W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 1.93mm (3.2 X 3.5 X 2.2mm) J-Hook SMD T/R
Search Keywords: 3313X1503E
供应商:Bourns
部件编号:3313X-1-503E
Power Rating:0.125 (1/8) W
Resistance Value:50 KOhm
Tolerance:20 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:3.2 x 3.5 x 2.2 mm
Operating Temperature:-55 to 125 °C