3313J-1-203E
Bourns
Trimmer Potentiometer - 20K Ohm - 0.125W(1/8W) - 1(Elec)/1(Mech)Turn - 3.2 X 3.5 X 2.2mm - J-Hook - Surface Mount.
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
REEL Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: 3313J1203E
şartname +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • satıcı:
    Bourns
  • Parça Numarası:
    3313J-1-203E
  • Ölçü Birimi:
  • Resistance Value:
    20 KOhm
  • Tolerance:
    20 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    3.2 x 3.5 x 2.2 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C