3312J-1-204E
Bourns
The 3312J-1-204E is a 2mm square, single-turn, surface-mount cermet trimming potentiometer with a resistance of 200 kOhms.
描述 +
Search Keywords: 3312J1204E
  • 部件编号:
    3312J-1-204E
  • COO:
    TW
  • Resistance Value:
    200 KOhm
  • Tolerance:
    20 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    2.5 x 2.8 x 1.7 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C