3312J-1-101E
Bourns
Res Cermet Trimmer 100 Ohm 20% 0.1W(1/10W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (2.5 X 2.8 X 1.7mm) J-Hook SMD T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 3312J1101E
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    3312J-1-101E
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Number of Turns:
    1(Elec),1(Mech) Turns
  • Termination Style:
    J-Hook
  • Power Rating:
    0.1 (1/10) W
  • Resistance Value:
    100 Ohm
  • Tolerance:
    20 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    2.5 x 2.8 x 1.7 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C