3309W-1-205
Bourns
Res Cermet Trimmer 2M Ohm 25% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (9 X 12.5mm) Pin Thru-Hole Bag
符合 RoHS 规定
Discontinued
Bag 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 3309W1205
  • 部件编号:
    3309W-1-205
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Resistance Value:
    2 MOhm
  • Tolerance:
    25 %
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C
  • Dimension:
    9 x 12.5 mm
  • Operating Temperature:
    -25 to 100 °C