- 3306F-1-102
描述
Res Cermet Trimmer 1K Ohm 25% 0.2W(1/5W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 3.4mm (6.81 X 8.1 X 7.62mm) Pin Thru-Hole Bag
Search Keywords: 3306F1102
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
供应商:Bourns
部件编号:3306F-1-102
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533408050
COO:SG
ECCN:EAR99
供应商标准包装:
2000 -
Mounting:Through Hole
Number of Turns:1(Elec),1(Mech) Turns
Termination Style:Pin
Power Rating:0.2 (1/5) W
Resistance Value:1 KOhm
Tolerance:25 %
Temperature Coefficient:±250 ppm/°C
Dimension:6.81 x 8.1 x 7.62 mm
Operating Temperature:-25 to 100 °C
Switch Option:No
Number of Elements:1
产品指南
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
有存货:
1
Ships today, if you order in
Buy all 1 in-stock or the regular minimum order quantity of 100