3296Z-1-202LF
3296Z-1-202LF
Bourns
有存货: 1,100
3296Z-1-202
Bourns
Res Cermet Trimmer 2K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turn 2.19mm (11.05 X 4.83 X 10.03mm) Pin Thru-Hole Tube
描述 +
Search Keywords: 3296Z1202
  • 供应商:
  • 部件编号:
    3296Z-1-202
  • Resistance Value:
    2 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    11.05 x 4.83 x 10.03 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C