3296X-1-504LF
3296X-1-504LF
Bourns
有存货: 1,050
起订量: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3296X-1-504
Bourns
Res Cermet Trimmer 500K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turn 2.19mm (11.05 X 4.83 X 10.03mm) Pin Thru-Hole Tube
描述 +
Search Keywords: 3296X1504
  • 供应商:
  • 部件编号:
    3296X-1-504
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • Resistance Value:
    500 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    11.05 x 4.83 x 10.03 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C
  • Switch Option:
    No
  • Number of Elements:
    1
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
有存货: 1
可立即发货 Buy all 1 in-stock or the regular minimum order quantity of 100