- 3224W-1-201E
描述
Trimmer Potentiometer - 200 Ohm - 0.25W(1/4W) - 12(Elec)Turns - 4.8 X 3.9 X 5.3mm - J-Hook - Surface Mount.
Search Keywords: 3224W1201E
供应商:Bourns
部件编号:3224W-1-201E
HTS:8536308000
COO:MX
ECCN:EAR99
Reel Pack:
250 -
Mounting:Surface Mount
Number of Turns:12(Elec) Turns
Termination Style:J-Hook
Power Rating:0.25 (1/4) W
Resistance Value:200 Ohm
Tolerance:10 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:4.8 x 3.9 x 5.3 mm
Operating Temperature:-65 to 150 °C