3224J-1-203E
Bourns
Trimmer Potentiometer - 20K Ohm - 0.25W(1/4W) - 12(Elec)Turns - 4.8 X 5 X 3.71mm - J-Hook - Surface Mount.
描述 +
Search Keywords: 3224J1203E
  • 部件编号:
    3224J-1-203E
  • COO:
    MX
  • Resistance Value:
    20 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    4.8 x 5 x 3.71 mm
  • Operating Temperature:
    -65 to 150 °C