- 3224G-1-104E
描述
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turns 1.5mm (4.8 X 6 X 3.9mm) Gull Wing SMD T/R
Search Keywords: 3224G1104E
供应商:Bourns
部件编号:3224G-1-104E
HTS:8536308000
COO:MX
ECCN:EAR99
Reel Pack:
500 -
Mounting:Surface Mount
Number of Turns:12(Elec) Turns
Termination Style:Gull Wing
Power Rating:0.25 (1/4) W
Resistance Value:100 KOhm
Tolerance:10 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:4.8 x 6 x 3.9 mm
Operating Temperature:-65 to 150 °C