- 3223J-1-104E
描述
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 20% 0.125W(1/8W) 11(Elec)Turns (3.9 X 4.47mm) J-Hook SMD T/R
Search Keywords: 3223J1104E
供应商:Bourns
部件编号:3223J-1-104E
HTS:8536308000
COO:CR
ECCN:EAR99
Reel Pack:
500 -
Mounting:Surface Mount
Number of Turns:11(Elec) Tur ns
Termination Style:J-Hook
Power Rating:0.125 (1/8) W
Resistance Value:100 KOhm
Tolerance:20 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:3.9 x 4.47 mm
Operating Temperature:-65 to 150 °C