3214J-1-503E
Bourns
The 3214J-1-503E is a 50 kOhm, 5-turn, cermet trimming potentiometer in a 4 mm square surface-mount package.
描述 +
Search Keywords: 3214J1503E
  • 部件编号:
    3214J-1-503E
    EAR99
    500
  • Termination Style:
    J-Hook
  • Resistance Value:
    50 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    4.8 x 5 x 3.71 mm
  • Operating Temperature:
    -65 to 150 °C