3059P-1-203MLF
Bourns
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 1W 22(Elec)Turn 2.54mm (39.7 X 6.76 X 10.31mm) Pin Panel Mount/Through Hole Tube
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
TUBE 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 3059P1203MLF
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    3059P-1-203MLF
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    20
  • Mounting:
    Panel Mount/Through Hole
  • Number of Turns:
    22(Elec) Turns
  • Termination Style:
    Pin
  • Power Rating:
    1 W
  • Resistance Value:
    20 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    39.7 x 6.76 x 10.31 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 150 °C