1120-101K-RC
Bourns
The 1120-101K-RC is a leaded, high-current choke with an inductance of 100 µH and a rated current of 4 A.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BULK 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 1120101KRC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    1120-101K-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    206
  • Inductance:
    100 uH
  • Type:
    High Current RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    15.75 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    80 mOhm
  • Maximum DC Current:
    4 A