SR295E104MAA
AVX
Cap Ceramic 0.1uF 50V Z5U 20% Radial 2.54mm 85°C Bulk
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SR295E104MAA
  • 供应商:
    AVX
  • 部件编号:
    SR295E104MAA
    EAR99
    1
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Voltage:
    50 VDC
  • Package/Case:
    N/R
  • Tolerance:
    20 %