12065C103KAT2A
AVX
Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% SMD 1206 125°C Paper T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Reel 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 12065C103KAT2A
  • 供应商:
    AVX
  • 部件编号:
    12065C103KAT2A
    EAR99
    1
  • Capacitance Value:
    0.01 uF
  • Voltage:
    50 VDC
  • Package/Case:
    1206
  • Tolerance:
    10 %