06035A471JAT2A
AVX
Multilayer Ceramic Capacitor, 470 pF, 50 V, ¯A¿A½ 5%, C0G (NP0), 0603 [1608 Metric]
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Reel 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 06035A471JAT2A
  • 供应商:
    AVX
  • 部件编号:
    06035A471JAT2A
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
Tools/3D Models +
产品指南 +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
有存货: 2
可立即发货 Buy all 2 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000