1C10X38AM
Altech
Fuse Cartridge - 1A - 500VAC - C Class - 5AG, 10mm x 38mm (Midget) - Requires Holder.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +