SU203M-K20
ABB
Circuit Breaker Miniature 3Pole 20A
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SU203MK20
  • 供应商:
    ABB
  • 部件编号:
    SU203M-K20
  • COO:
    BG
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Type:
    Miniature
  • Voltage Rating:
    277 VAC
  • Number of Poles:
    3
  • Current Rating:
    20 A
  • Terminal Design:
    Screw
  • Operating Temperature:
    -25 to 55 °C