ECA-1HM2R2
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 2.2 µF - 50 V - 20% - 5 X 11mm - Radial - 2 mm - 20 mA - 2000h - 85°C.
描述 +
Search Keywords: ECA1HM2R2
  • 部件编号:
    ECA-1HM2R2
  • Capacitance Value:
    2.2 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    5 x 11 mm
  • Voltage:
    50 VDC