ECA-1CM220
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 22 µF - 16 V - 20% - 5 X 11mm - Radial - 2 mm - 75 mA - 2000h - 85°C.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Bag 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: ECA1CM220
  • 供应商:
    Panasonic
  • 部件编号:
    ECA-1CM220
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    22 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    5 x 11 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    16 VDC