- DE1A1B-24V
DE1A1B-24V
Panasonic Electronic Components
Power Relay 24VDC 8A SPST-NO/SPST-NC(25x12.5x12.5)mm THT
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Certificate of Compliance Guarantee
描述
Search Keywords: DE1A1B24V
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部件编号:DE1A1B-24V
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536410020
COO:CZ
ECCN:EAR99
供应商标准包装:
500 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:SPST-NO,SPST-NC
Maximum Current Rating:8 A
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 70 °C
Coil Resistance:2.88 KOhm